Kurumsal

      2000 yılında Aydın Bozdoğan'da kurulan Beril Doğal Taş, evler, apartmanlar, ofisler, restoranlar, alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekan kullanılan  en kaliteli doğal taş ürünlerini kendi ocaklarımızdan temin ediyor, zamanında, istenilen kalitede ve en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.  

 

      Doğaltaş ; Kültürel yapılardan, yaşam alanlarına kadar birçok alanlarda kullanılan doğal taş, kalıcılığı, doğa ile birlikteliği ve doğanın parçası olması ile geleneksel mimaride dış cephe ve iç mekan uygulamalarında işlevsellik, hijyeniklik ve estetik açıdan vazgeçilmez hale gelmiştir.

 

       Proje ne olursa olsun ister kültürel yapılar ister yaşam alanları ister modern ister rustik Beril Doğaltaş ekibi hangi stilde olursa olsun doğru taşı, mekanı tamamlayan yüzey işlemini ve dokuyu sunmaya ve o projeye dâhil olmaya her zaman hazırdır.

 

Misyonumuz.

Doğanın insanoğluna hediyesi olan doğal taşları, işleyerek kullanılabilir hale getiren Beril Doğal Taş,  bugün dünyayı kaplayan sentetiğin aksine doğal taşı insana ve yaşam alanlarına doğal malzeme olarak kullanmayı misyon haline getirmiştir. 

Vizyonumuz.

Vizyonumuz dünya standartlarının üzerinde ürün ve hizmet kalitesi sunmak ve dünyadaki seçkin ithalatçı firmalar arasında yer almaktır.

Beril Doğal taş